<< Firma Profili >>

 

AYŞİFA BAHARATLARI;  Uzun yıllardır alternatif tıp ürünlerinin satış ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız " İnsan Sağlığı için Kaliteli Ürün " sloganıyla  hareket ederek, baharat sektöründeki iş tecrübesini pazarlamasını yaptığı ürünlere aktarmıştır.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 

Dünyada ve ülkemizde insan sağlığına pek çok faydası olduğu  herkes tarafından kabul edilen çörek otu yağı, keten tohumu yağı, hindistan cevizi yağı, kabak çekirdeği yağı, deve dikeni tohumu yağı, keten tohumu yağı, aspir tohumu yağı üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin en başında gelmektedir.

 

Ürünlerin yağının çıkarılma işlemi, bizzat firmamızdaki makinalarımız da yapılmaktadır. Bu sebeple aracısız direkt olarak  üreticiden tüketiciye uygun fiyatlarla pazarlanmaktadır.

 

Vizyon;

Baharat ve baharat ürünleri alanında Ulusal ve Uluslararası arenada, Dünya'da saygın, Bölgesinde Lider ve Sektöründe Yönlendirici bir Kuruluş olmasını sağlamaktır.

 

Misyon;

Kalite Standartları çerçevesinde verimlilik, bilgi birikimi  ile yurt içi ve yurt dışı Pazarlara Baharat ürünlerinin pazarlanmasını kendine görev addetmiştir. Uzun seneler süren üretim sürecinde tecrübeli personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.